Katalogi Firmowe

Drukarnia ABIdRUK realizujemy komplekswo obsługę w zakresie druku katalogów firmowych w dowolnym formacie w każdej oprawie.  Katalogi firmowe drukujemy na maszynie która jest wydajna i daje najlepsze efekty jeżeli chodzi o Katalogi. Graficy w naszej drukarni potrafią zaspokoić potrzeby każdego klienta , sprostamy każdym nawet najbardziej niekonwencjonalnym wymaganiom .

katalogi-firmoweimg1
broszury-plakaty-ulotkiimg1

Broszury plakaty ulotki

ULOTKI -  to najpopularniejsza forma reklamy. Zaletami ulotek są niska cena oraz szybki czas realizacji, dzięki czemu mogą je Państwo na bieżąco dostosowywać do potrzeb kampanii reklamowej. Plakaty - Plakat to materiał reklamowy, który jest umieszczany w miejscu publicznym, aby przyciągnąć oko jak największej liczby odbiorców. Broszury - Wybierz ten produkt jeśli chcesz wydrukować katalog, broszurę, informator, cennik lub inną publikację w oprawie zeszytowej

Segregatory Reklamowe

Szukasz niebanalnej formy prezentacji, nowych pomysłów dla biura, nowych form reklamy? Stwórz swoją wizytówkę w postaci segregatora z firmowym nadrukiem a klienci na pewno to zauważą. A może chcesz stworzyć katalog ofertowy lub szkoleniowy Segregatory sprawdzą się w tej roli znakomicie.

segregatoryimg1
pocztowkiimg1

Pocztówki

Pocztówki to nie tylko pozdrowienia z wakacji czy życzenia okolicznościowe. Teraz dzięki ofercie Drukarni Abi druk można szybko i w przystępnej cenie przygotować pocztówki o dowolnym wzorze i kolorze, z reklamowe czy okolicznościowe, itp

Kalendarze

Kalendarze klasyczne, ścienne, trójdzielne, biurkowe, fotokalendarze, z listwą, na spirali, na podstawie gotowych wzorów i według własnych pomysłów – w Abi druk  znajdziecie kalendarze idealnie dopasowane do swojego gustu, potrzeb i oczekiwań.

kalendarzeimg1
teczkiimg1

Teczki

Teczka jest niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Plakaty reklamowe

Plakaty to idealne rozwiązanie na szybkie, efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Bardzo wszechstronny produkt najczęściej o charakterze informacyjno – reklamowym. W zależności od zawartych treści umożliwia on przekazanie informacji o promocjach, eventach, produktach itp.

plakatyimg1